TRENERZY FLYPARK


Kamil Pozniak


Kamil - Akrobata i pasjonat sportów siłowych. Posiada dużą wiedzę na temet gimnastyki jak i trójboju siłowego. Interesuje się dietetyką i kulturystyką. Z wielka przyjemnością podchodzi do zabaw  z dziećmi  oraz uczenia akrobatyki innych. 

Twierdzi, że droga do sukcesu w sporcie leży w czerpaniu z niego przyjemności.

Magdalena Porada


fitness

Marta Kogut


Wielokrotna medalistka i finalistka Pucharów Polski w indywidualnych i synchronicznych skokach na trampolinie. Studentka Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Instruktor personalny w zakresie kulturystyki i fitness. Na co dzień prowadzi zajęcia dla dzieci z akrobatyki. Ma niesamowite podejście, zarówno do młodszych jak i starszych "flyparkowców".

Jak sama mówi nic nie sprawia jej tyle przyjemności co widok pierwszego salta w wykonaniu jej podopiecznych.

Łukasz Grzybowski


Akrobata i zapaśnik. Osiągnięcia:

  • Mistrz Polski juniorów w zapasach w stylu wolnym
  • Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i Świata w zapasach
  • Wicemistrz Świata w Show Dance - Praga
  • Półfinalista Mam Talent
  • Udział w programie"Taniec z Gwiazdami"
  • Liczne występy w Brytyjskim cyrku jako akrobata/gimnastyk

 

Patrick Sokołowski


Od 10 roku życia do trenował akrobatykę, zdobył tytuł mistrza śląska i od 18 roku życia zaczął pracę z dziećmi w Katowicach. Od trzech lat współpracuję z trzema Rzeszowskimi klubami: TG Sokół Rzeszów, KS Piramida Rzeszów oraz ZKS Stal Rzeszów. Jego podopieczni zdobywają medale na zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Ratownika Wodny oraz Ratownika Kwalifikowanej pomocy przed medycznej. Sportowa rywalizacja w ratownictwie wodnym przyniosła mu dużo medali na Mistrzostwach Polski. Największe osiągnięcie z ratownictwa to drugie miejsce na MP.

Doświadczenie ratownicze pomaga mu w niwelowaniu kontuzji podczas treningów. Jak mówi- nauka przekazana mi przez najlepszych trenerów akrobatyki sportowej w kraju bardzo pomaga mi w ułożeniu planu treningowego oraz w przeprowadzeniu samych zajęć

Krzysiek Luchowski


Student 4 roku mechatroniki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa na Politechnice Rzeszowskiej. Miłośnik sportów ekstremalnych zarówno tych letnich jak i zimowych. Kocha wszystko co związane z adrenaliną - 10 lat karate kyokushinkai, Tricking/Akrobatyka, Snowboard, skoki bungee, kajaki, Tatry Wysokie i wiele wiele innych. Do niedawna instruktor ogólnosportowy/wychowawca w największej firmie turystycznej w Polsce, dziś trener w parku trampolin FlyPark w Rzeszowie.

Osiągnięcia: 3kyu w karate shinkyokushinkai. Drugie miejsce w team battle - Norwegian Tricking Gathering 2014 Udział w zawodach "Zapasy taneczne 2013" Pokazy taneczno -akrobatyczne wspierające WOŚP i lokalne wydarzenia szkolne.

Udział w zawodach kumite pełny kontakt w Mielcu 2014. Udział w bitwach breakdance: Stylowe uderzenie 2012/2013/2014, Dżemik Session w Rzeszowie, oraz na Art De Rue